CORNER  Health & Fitness

_

Kaç yaşında olursanız olun, hayatta hiç bir şey için geç değil. Hele CORNER’e üye iseniz, burada her zaman kendinizi yenilemek için bir şansınız var demektir. Tek yapmanız gereken ilk adımı atmak ve harekete geçmek...

Türkiye'nin en ileri teknolojik altyapı ve imkanlarla donatılmış sağlıklı yaşam kompleksi CORNER, 2005 yılında hizmete girdi. Ülkemizin en büyük spor salonlarından biri olan ve 5000 m2’lik bir alanda konumlanan CORNER’de sizleri yüksek teknolojili spor ekipmanları ve kardiyo aletleri ile donatılmış bir salon ile deneyimlerini daha ilk tanışmanızda hissedeceğiniz spor eğitmenleri bekliyor. Dünyanın bir çok seçkin kulübünde uygulanan grup egzersizleri için hazırlanmış stüdyolar, Les Mills grup fitness, pilates, yoga, kişisel savunma sporları, dans dersleri, bale, hamilelere özel programlar, spinning, squash, masa tenisi, basketbol, voleybol, aqua gym, kapalı yüzme havuzu, Personal Training, Sporcu Beslenmesi konusunda danışmanlık hizmeti, çocuklara ve hamilelere yönelik dersler ise sporun keyfini dolu dolu yaşamanız için özel olarak hazırlanan programlarımızdan sadece birkaçı. Sporun ardından dinlenmek, yorucu bir günün etkilerini silmek ya da sadece kendinizi ödüllendirmek için CORNER SPA bulunmaz bir fırsat!

Kaç yaşında olursanız olun, hayatta hiç bir şey için geç değil. Hele CORNER’e üye iseniz, burada her zaman kendinizi yenilemek için bir şansınız var demektir. Tek yapmanız gereken ilk adımı atmak ve harekete geçmek.

45Personel
1200Üye
90Spor Salonu Aletleri

Program takvimin, yag olcum oranları ve daha fazlası..

Sana Özel

Uygulama